4. 2. 2020  Bratislava

Influenceri pripomenuli dôležitosť stretávania sa, spoločné chvíle si užili pri jedle

Hektická doba a množstvo povinností nás uberajú o chvíle s blízkymi a často s nimi netrávime toľko času, koľko by sme chceli. Aj preto sa často uchyľujeme k sociálnym sieťam či strohým sms správam. Značka Somat v rámci svojej kampane #Enjoytogether pripravila zážitkový večer pre slovenských influencerov, aby pripomenula dôležitosť užívania si spoločných chvíľ, napríklad pri dobrom jedle.

Jedlo ako magnet

Stretnutí s priateľmi alebo rodinou je ako šafranu. Výnimkou sú len sviatky, keď sa príbuzní schádzajú úplne prirodzene. Atmosféru týchto stretnutí mal priblížiť práve kulinársky večer pod záštitou značiek Somat a Pur. Slovenskí influenceri sa stretli v kulinárskom štúdiu Chefparade, kde si pripomenuli výnimočnosť spoločných chvíľ. Počas večera mali možnosť stráviť čas s blízkou osobou a užiť si pravú slovenskú kuchyňu. Spojiť tak dva do jedného a ukázať aj svojim priateľom či fanúšikom, že stretávať sa s blízkymi je dôležité. A hoci sme zahltení povinnosťami, spoločný čas nikdy nevyjde z módy...

Slovenská klasika

Večer s priateľmi sa nemusí niesť len v tradičnom duchu – film, popcorn a priateľské debaty či posedenie v centre mesta. Prekvapte ich niečím netradičným, a pritom príjemným. Čo by ste povedali na tematické stretnutie v štýle talianskej domácnosti, americkej party či česko-slovenského večera?

Podobne si podujatie pod hlavičkou značiek Somat a Pur užili aj slovenskí influenceri v Chefparade, na ktorých čakal pravý slovenský večer s typicky slovenským receptárom. Ich večerné menu, ktoré si pripravili vo dvojiciach či skupinkách, pozostávalo z overenej klasiky: hŕstková polievka, kapustové strapačky so slaninou a ako bodka za celým menu, nadýchaný jablkový koláč. Rada varím s niekým. Ja vlastne všetko rada robím s niekým,“ prezradila s úsmevom blogerka Kristína Suchánková, známa ako thetolerantcook, ktorá mala pod palcom celý priebeh. Rovnako aj v tento večer jej asistoval pri hrncoch jej manžel, bloger Adam Rustman. Výsledkom – nielen ich spolupráce, ale aj tímovej práce všetkých hostí – bola skutočne chutná večera, ktorú si užili za spoločným stolom.

O ostatné sa postaráme my...

A tým sa povinnosti hostí skončili... Pretože odkaz kampane #Enjoytogether je jasný. Ukázať a hovoriť o tom, že aj napriek silnej online dobe je stále priestor na to, aby sa ľudia stretávali a trávili čas spoločne. Stretnúť sa, zabaviť sa, možno aj obnoviť staré kamarátstva, ale najmä vrátiť medzi nás opäť čaro osobných stretnutí a zážitkov. A o ostatné sa postará pomocník v domácnosti Somat, s ktorým jednoducho a efektívne prinavrátite riadu pôvodnú čistotu a lesk a vy sa môžete venovať návšteve.