Váš priamy nástup do spoločnosti Henkel

Ako absolvent určite chcete získavať čo najviac osobných skúseností. Preto vám už od prvého dňa začneme zverovať zodpovednosť. Bez ohľadu na obchodnú jednotku či oddelenie, budete môcť prispieť vlastnými nápadmi a budete robiť naozaj zmysluplnú činnosť.

rot

Vaša kariéra v Henkeli

Špeciálny kariérny postup v spoločnosti Henkel

Staňte sa strojcom svojej kariéry! Ako globálna spoločnosť ponúkame množstvo príležitostí na prácu a sebarozvoj. Či už vás zaujímajú naše technológie alebo popredné značky ako Persil, Schwarzkopf či Pritt, v spoločnosti Henkel budete mať vždy skvelú perspektívu v osobnom i profesijnom rozvoji. Medzi možnosti špecializovaného kariérneho rastu patrí:

Zobrazenia:

Digital Upskilling

0:34 min.

974254

Zobrazenia:

Scientific Career Path @ Adhesive Technologies

1:34 min.

974256

Zoznámte sa s budúcimi kolegami

Zobrazenia:

Meet Robert

 What does Robert Ruiz-Hernandez think is unique about working at Henkel? For him it's the innovative mindset and energy that drives Henkel employees. #MyStory@Henkel

0:38 min.

970560

Zobrazenia:

Meet Luisa

 What does Luisa Bernal think is unique about working at Henkel? For her it's because we play as a team. #MyStory@Henkel

0:30 min.

970602

Zobrazenia:

Meet Carine

 What does Carine Wattebled think is unique about working at Henkel? For her it's the opportunity of a challenging job rotation. #MyStory@Henkel

0:42 min.

970554

Zobrazenia:

What makes Henkel unique

0:38 min.

970556
Smiling Henkel Job Starter sitting at a table in front of his laptop

Vaša žiadosť

Patríte k ľuďom, ktorí neváhajú konať? Ak áno, veľmi radi vás spoznáme! Pozrite si naše špeciálne tipy, ako môžete zažiariť.

Online žiadosť

Najprv si na pracovnom portáli Henkel radi pozrieme vašu podrobnú online žiadosť o zamestnanie. Nezabudnite na životopis – ideálne vo formáte PDF. Oplatí sa nahrať aj ďalšie dokumenty (napr. certifikáty alebo výpis známok), aby sme mali k dispozícii všetky dokumenty potrebné na rozhodovanie. Ak máte profil na sociálnej sieti LinkedIn, môžete svoje údaje jednoducho importovať jedným klikom. Pripojenie motivačného listu je dobrovoľné.

Zobrazenia:

Henkel’s application process

Learn all you need to know about your application at Henkel.

2:02 min.

904400
Chceš zistiť, ako sa správne prihlásiť na pracovné pozície ako študent?

Naši náboroví pracovníci ti ochotne poradia!

Naše príbehy