KARIÉRA


V spoločnosti Henkel Slovensko chceme prispievať k zmenám

Tam, kde sa technológie snúbia so spotrebným tovarom môžete aj vy prispievať k zlepšovaniu životov ľudí, vďaka popredným značkám a vysoko výkonnému biznisu po celom svete. Vaša kariéra u nás znamená aj možnosť prispievať k udržateľnejšej budúcnosti. Znamená tiež rast v živej a rozmanitej kultúre dôvery a spolupatričnosti. Milujeme odvahu a podnetné nápady v tímoch, ktoré sa neboja prejaviť a ktorým na veciach záleží.

Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Various Henkel employees in movement. They look confident, friendly, open-minded and ready to change the game.
Prečo Henkel?

Môžete priniesť zmenu

Priniesť zmenu v spoločnosti Henkel znamená prevziať zodpovednosť hneď od začiatku, poháňať našu digitálnu transformáciu a realizovať nové nápady.

Zamestnanec spoločnosti Henkel na rôznych obrázkoch počas výkonu práce. Pracuje s iPadom, pózuje pred objektívom a ukazuje bielu topánku vedľa loga Persil Sneaker Clean.

Spoznajte sa s Tilakom

V spoločnosti Henkel môžem narúšať status quo a byť inovatívny
Mobilnou aplikáciou Choicify na výber farby na vlasy som redefinoval spôsob, ako si spotrebitelia nájdu vhodný výrobok, ktorý najlepšie vyhovuje ich potrebám. 
Táto inovatívna aplikácia je výsledkom spoločnej snahy o narušenie trhu vytvorením prelomového pôsobivého produktu. Teraz si už môžem hovoriť inovátor.

Tilak, Corporate Director Digital Commerce

Sme tímoví hráči

Tímová práca v spoločnosti Henkel znamená kolaboratívny prístup k práci, ktorý sa opiera o dôveru a transparentnosť a ktorý podporuje rozmanitosť.

Zamestnankyňa spoločnosti Henkel vo svojom pracovnom prostredí. Posúva prst po displeji telefónu, pracuje s laptopom, telefonuje a pózuje pred objektívom.

Zoznámte sa s Orryanou

V našom tíme sa navzájom počúvame a odmietame prísnu hierarchiu. Firma berie rozmanitosť a inklúziu veľmi vážne. Veľkým víťazstvom bola komunikácia medzi nami a našou komunitou, keď sa hnutie Black Lives Matter stalo virálnym. Je úžasné, že máme možnosť dať dôležitým témam veľký priestor.

Orryana, International Community Manager

Budujte si svoju kariéru u nás

Budovanie kariéry v nadnárodnej organizácii so širokým portfóliom, akou je spoločnosť Henkel, prináša široké možnosti postupu a rozvoja.

Zamestnankyňa spoločnosti Henkel pred svojím pracoviskom. Pózuje pred objektívom, triedi značenia pre kampaň Persil s názvom #Rethink Fashion a usmieva sa.

Zoznámte sa s Norou

Mať ambicióznu kariéru nie je vždy jednoduché. Môže vás to priviesť na hranicu možností. Ak však prijmete nové výzvy, vášmu rastu v spoločnosti Henkel nič nebude stáť v ceste. Včas som sa naučila prebrať zodpovednosť a vziať svoju cestu do vlastných rúk. Teraz vyvíjam odvážne stratégie pre značky, ktoré sa neustále vyvíjajú. Rovnako ako ja.

Nora, Director International Marketing

Ponúkame viac ako len prácu

Nájsť viac ako len prácu v spoločnosti Henkel znamená meniť životy ľudí, celé odvetvia priemyslu a prispievať k udržateľnejšej budúcnosti našej planéty.

Zamestnanec spoločnosti Henkel na pracovisku. Na obrázku je kocka s plastovým materiálom, zamestnanec pracuje na jej zabalení.

Zoznámte sa s Eduardom

Vždy bolo pre mňa dôležité nielen pracovať, ale aj nejakým spôsobom zlepšovať životy ľudí. Práca v spoločnosti Henkel mi umožňuje rozvíjať sa v mojom odbore, baviť sa pri práci a robiť svet udržateľnejším. Mojím poslaním manažéra pre obaly je znižovať spotrebu plastov. Pre mňa je to viac ako len práca.

Eduardo, International Packaging Manager

Prečo Henkel?

Naše globálne a rôznorodé tímy formujú lepší zajtrajšok

Ako nastavíme vašu zmysluplnú kariérnu cestu

Zistite viac o svojej budúcnosti v spoločnosti Henkel

Tváre rôznych zamestnancov spoločnosti Henkel. Vyžaruje z nich sebavedomie a usmievajú sa.

Poďme spoločne priniesť zmenu

Kariéra v našej spoločnosti znamená rast v energickej a rôznorodej kultúre založenej na dôvere a spolupatričnosti a možnosť realizovať nové idey v praxi. 
Máte odvahu prispievať k zmenám? Ozvite sa nám.