4 tváre zamestnancov spoločnosti Henkel, ktoré sa usmievajú na kameru

Váš priamy nástup

Ste skúsený profesionál, ktorý sa neustále usiluje zlepšovať? Skvelé, môžete začať hneď! Prijmite pozíciu s veľkou zodpovednosťou v niektorej z našich obchodných divízií alebo funkcií, iniciujte inovatívne nápady a formujte naše značky a kultúru podľa svojho presvedčenia.

Staňte sa strojcom svojej kariéry

Dbáme na to, aby ste sa v našej spoločnosti hneď od začiatku rýchlo zorientovali. Budeme s vami v kontakte ešte pred nástupom a zodpovieme vaše prípadné otázky. Do fungovania spoločnosti vás naplno zasvätí komplexný digitálny Informačný a orientačný program. Samozrejme, vždy sa môžete spoľahnúť na svoj tím, ktorý vám rád pomôže.

2 Henkel employees walking  down white stairs in an office area

Podporte nové pracovné prostredie

Sme hrdí na naše pracovné prostredie orientované na výkon. Napriek tomu sa však nebránime zmenám. Naši lídri a profesionáli podporujú digitálnu pracovnú kultúru, väčšiu zodpovednosť jednotlivca, užšiu spoluprácu a flexibilný pracovný čas. Čo viac si môžete priať? Ďalšie informácie nájdete na našej globálnej internetovej stránke (v anglickom jazyku).

henkel

Rozvíjajte nášho podnikateľského ducha

Keď Fritz Henkel v roku 1876 založil našu spoločnosť, pripravil pôdu pre pevnú dôveru v inovácie, ktorá u nás panuje dodnes. V spoločnosti Henkel sa každý deň snažíme zlepšovať naše výrobky a technológie. Aké nápady máte vy? Ďalšie informácie nájdete na našej globálnej internetovej stránke (v anglickom jazyku).

Ako podať žiadosť

Online žiadosť

Najprv si na pracovnom portáli Henkel radi pozrieme vašu podrobnú online žiadosť o zamestnanie. Nezabudnite na životopis – ideálne vo formáte PDF. Oplatí sa nahrať aj ďalšie dokumenty (napr. certifikáty alebo výpis známok), aby sme mali k dispozícii všetky dokumenty potrebné na rozhodovanie. Ak máte profil na sociálnej sieti LinkedIn, môžete svoje údaje jednoducho importovať jedným klikom. Pripojenie motivačného listu je dobrovoľné.

Pracovné miesta pre profesionálov

Pracovné možnosti
Chceš zistiť, ako sa správne prihlásiť na pracovné pozície ako študent?

Naši náboroví pracovníci ti ochotne poradia!

Spoznajte kolegov

Naše príbehy