Šesť hlavných dôvodov, prečo sa prihlásiť na študentskú prácu v spoločnosti Henkel

Henkel intern

3 learnings from Nina

For Nina, there are two things that convince her of Henkel as a workplace: The international team and dedication for big ideas. Also, there’s one particular reason why she can now look back on great achievements!

interview-alam

3 questions for Alam

As an intern in Corporate Human Resources, Alam finds diversity a key factor of Henkel’s culture. But there are a few more reasons why he considers Henkel a potential future employer - after only one month in the game.

interview-claire-alternative

3 insights from Claire

After one year at Henkel’s Research and Development Department in Beauty Care, Claire has not only seen new innovations evolve but also learned how to own them. Furthermore, she now understands the benefits of a strong intern community.

rot

Podujatia

02 Apr

Career Fair

Mannheim, Germany

21 Apr

International Business Fair

Reutlingen, Germany

21 Nov 22 Nov

Absolventen­kongress

Cologne, Germany

21 Apr

Fakultäts­karrieretag Köln

Cologne, Germany

Ako podať žiadosť

Elektronická žiadosť

V prvom kroku nás potešíš komplexnou žiadosťou na našom pracovnom portáli. Priprav si svoj životopis (uprednostňujeme formát PDF) a motivačný list. Využi možnosť nahrať a poskytnúť nám všetky ďalšie dokumenty, ktoré súvisia s naším rozhodnutím (napr. certifikáty, prehľad známok), aby sme ich mali poruke. V prípade, že máš profil na LinkedIn, môžete tieto údaje importovať jediným klikom.

Pohovor

Počas osobného pohovoru sa porozprávame o tvojom štúdiu, skúsenostiach a cieľoch do budúcnosti. Získaš samozrejme aj viac informácií o spoločnosti Henkel a dostupných stážach. Môžeš sa opýtať na čokoľvek, čo súvisí s danou pozíciou, tvojim budúcim tímom alebo kariérnymi príležitosťami v spoločnosti Henkel.

Pracovná ponuka

Ak sa rozhodneme s tebou spolupracovať, pripravíme ti ponuku a poteší nás, ak aj ty povieš „áno”.

Chceš zistiť, ako sa správne prihlásiť na pracovné pozície ako študent?

Naši náboroví pracovníci ti ochotne poradia!

Naše príbehy