Beauty Care

Divízia Beauty Care spoločnosti Henkel má vedúce postavenie na trhoch po celom svete a jej segment značkových produktov zaznamenáva neustály rast. Divízia sa rozvíja, vyrába a predáva nespočetné množstvo úspešných kvalitných výrobkov (telová a vlasová kozmetika, starostlivosť o pleť, ústna hygiena) dostupných v 150 krajinách sveta.

Divízia Beauty Care pôsobí v sektore značkového spotrebného tovaru ako aj v segmente profesionálnych kaderníctiev. Úspech v segmente značkového spotrebného tovaru vychádza zo záväzku prinášať inovácie s ohľadom na potreby spotrebiteľa, veľmi vysokých kvalitatívnych štandardov produktov a motivovaného globálneho tímu. Vďaka rozsiahlym skúsenostiam pri vývoji prelomových inovácií v oblasti farbenia vlasov, starostlivosti o vlasy a tvarovania účesov získala divízia Beauty Care vedúce postavenie v jednotlivých regiónoch a zákazníckych segmentoch. Vášeň pre starostlivosť o telo a krásu poháňa tím k vytváraniu inovatívnych a kvalitných produktov. V oblasti starostlivosti o pleť divízia Beauty Care spoločnosti Henkel ponúka celý rad pleťovej kozmetiky: krémy aj čistiace prípravky. Rozsiahly sortiment výrobkov pre ústnu hygienu umožňuje zákazníkom zvoliť si produkt, ktorý vyhovuje ich potrebám, od starostlivosti pre citlivé zuby až po okamžitý bieliaci účinok. V sektore značkových spotrebiteľských produktov chceme pokračovať v rozvíjaní nášho inovačného vodcovstva na rozvinutých trhoch, aby sme na nich mohli naďalej zvyšovať svoj podiel.

V sektore profesionálnych salónov krásy a kaderníctiev ponúka divízia Beauty Care spoločnosti Henkel široké portfólio vlasovej kozmetiky pre starostlivosť o vlasy, tvarovanie účesov a farbenie vlasov exkluzívne pre kaderníctva. Divízia patrí medzi 3 najvýznamnejších výrobcov kozmetiky na svete a neustále na trh dodáva svoje inovatívne novinky. Pokračujeme v globalizačnej stratégii so zameraním najmä na rozvíjajúce sa trhy. Držíme si vedúce postavenie na medzinárodných trhoch vo všetkých segmentoch.

Divízia Beauty Care spoločnosti Henkel znamená značkové produkty v oblasti farbenia vlasov, tvarovania účesov, starostlivosti o vlasy, starostlivosti o pleť a ústnej hygieny. Schwarzkopf Professional sa celosvetovo radí medzi 3 najvýznamnejších dodávateľov produktov pre profesionálnych kaderníkov.

Trhy

Divízia Beauty Care pôsobí v oblasti značkového spotrebného tovaru so svojou vlasovou a telovou kozmetikou, produktmi starostlivosti o pleť a ústnu hygienu ako aj v sektore profesionálnych kaderníctiev.