washing hands

Spoločne proti korone

Svet stojí pred obrovskou výzvou. Globálna pandémia koronavírusu sa týka každého jedného z nás, každej oblasti nášho života a, samozrejme, zasiahla aj globálnu ekonomiku a našu spoločnosť. Situácia je nepredvídateľná a zložitá. Práve teraz je preto dôležitejšie než kedykoľvek predtým, aby sme boli v týchto ťažkých časoch jednotní a aby sme spoločnými silami pracovali na spomalení šírenia koronavírusu a spoločne túto náročnú situáciu prekonali. Našou najvyššou prioritou je pohoda našich zamestnancov, našich zákazníkov a našich partnerov. Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme chránili ich bezpečnosť a zdravie, či už priamo na pracovisku alebo pri práci z domu, a zároveň zabezpečili kontinuitu nášho podnikania a naďalej pokračovali v dodávkach dôležitých produktov a technológií našim odberateľom a zákazníkom v priemyselných odvetviach. A aby sme boli schopní pokračovať v dodávkach našich dôležitých spotrebných tovarov, ako sú pracie a čistiace prostriedky, šampóny, mydlá či sprchovacie gély.

Spoločne proti korone globálny program solidarity, ktorého súčasťou sú finančné a materiálne dary, výroba dezinfekčných prostriedkov na ruky aj zvýšené bezpečnostné opatrenia na ochranu našich zamestnancov. 

Konáme tak, aby sme toto naše odhodlanie v plnej miere naplnili – dnes aj v budúcnosti – podľa toho, ako sa situácia vyvinie. Budeme vás informovať – na tejto webovej stránke alebo prostredníctvom našich sociálnych médií!
 

 
 
  •  

Zobrazenia:

Projekt Malina

Henkel Slovensko prináša zábavu do viac ako 250 zariadení sociálnych služieb po celom Slovensku
Viac v sekcii Tlač a médiá

0:53 min.

1061594

Pre našich zákazníkov, partnerov a dodávateľov

Na prevenciu ďalšieho šírenia koronavírusu sme prijali rýchle a komplexné opatrenia, ktoré chránia nielen našich zamestnancov, ale aj zákazníkov, partnerov a dodávateľov. Aj keď sa situácia neustále mení a vyvíja, vynakladáme všetko úsilie, aby sme zmiernili prípadné výpadky a zdržanie dodávok, a v plnej miere sa zameriavame na zachovanie ich kontinuity. Naše nákupné, dodávateľsko-odberateľské a prevádzkové tímy usilovne a tvrdo pracujú na tom, aby sme aj naďalej zabezpečovali vaše potreby.

Máme prístup k množstvu zdrojov, ktoré v súčasnosti aktivujeme, aby sme dokázali zabezpečiť vaše potreby najlepším možným spôsobom. Môžete sa spoľahnúť, že využijeme naše odborné znalosti, našu viaczdrojovú stratégiu a globálnu sieť našich výrobných prevádzok a zároveň vynaložíme maximálne možné úsilie, aby sme v čo najväčšej miere uspokojili váš dopyt. Naším cieľom je, aby kritické zložky našich zariadení ostali otvorené a personálne obsadené a aby sme zachovali prevádzku vo väčšine našich výrobných podnikov na svete tak, aby ste sa mohli na naše služby i naďalej spoľahnúť.

Súčasná situácia a rýchly vývoj pandémie vo svete však sťažujú akékoľvek strednodobé až dlhodobé odhady, pričom majú potenciál veľmi náhle a nečakane ovplyvniť stabilitu dodávok. Urobíme všetko preto, aby sme aj naďalej dokázali plniť vaše potreby. Budeme vám vďační, ak v prípade nepredvídaných zmien vo vašom dopyte alebo pri problémoch s dodávkami budete proaktívne informovať náš zákaznícky servis. 

Veríme, že vaše zamestnanecké tímy a ich rodiny sú v týchto neľahkých časoch v bezpečí. Sme pevne presvedčení, že spoločne túto situáciu zvládneme.

The 3D Printed wall in the Henkel Innovation and Interaction Centre, made from Loctite products and designed by Jennings Design Studio, Dublin and Aectual, Netherlands

Tlačové správy

Správy a novinky zo sociálnych sietí